Kariera

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV na adres [email protected]
lub osobiście w siedzibie firmy, administracja gabinet 42.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko FIZJOTERAPEUTY oraz TECHNIKA MASAŻYSTY

Zakres obowiązków

  • samodzielna praca z pacjentem,
  • wykonywanie zabiegów dedykowanych do stanu zdrowia pacjenta,
  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami,
  • samodzielne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • odpowiedzialne podejście do pracy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • prawo do wykonywania zawodu,
  • mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia,
  • komunikatywność,
  • życzliwe podejście do pacjenta,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • gabinety wyposażone w profesjonalny sprzęt,
  • stawka uzależniona od wykształcenia i doświadczenia do ustalenia indywidualnie,
  • forma zatrudnienia ustalana indywidualnie

PRZYJMIEMY LEKARZA DO ODBYCIA SZKOLENIA W TRYBIE REZYDENCKIM
W RAMACH MEDYCYNY RODZINNEJ

kontakt: [email protected]

ZATRUDNIMY LEKARZA DO PRACY

ZATRUDNIMY POŁOŻNĄ

ZATRUDNIMY PIELĘGNIARKĘ DO PRACY
W HOSPICJUM

ZATRUDNIMY PIELĘGNIARKĘ
Z UPRAWNIENIAMI DO PRZEPROWADZANIA BADAŃ ENDOSKOPOWYCH